עששיות מעוצבות

עששיות מעוצבות

שיתוף המאמר:

אנחנו כאן בשבילכם.

לתאורה יש הרבה מה לומר לגבי האווירה שמתקבלת, המראה של הבית או החצר וגם להצלחה של אירועים שונים.

תאורה גרועה יכולה להשפיע על אירוע שיסתיים בטעם לא טוב ועל חלל מעוצב ויוקרתי שייראה כמו מחסן. כי לתאורה יש הרבה מאוד כוח. אם לא תדעו לבחור את התאורה הנכונה לכל מקום, מצב או סיטואציה, אתם תהיו הראשונים לסבול מן הדבר.

לקטלוג עששיות מעוצבות לרכישה באתר > 

אז, כאשר מדובר על חצר, הרבה יותר פשוט לעצב את התאורה. כמעט כל סוג של תאורה עשוי להשתלב היטב בחצר ולהעניק לו את המראה הרצוי. אפשר ללכת על עששיות לד ציוריות ומרשימות, אפשר גם לבחור בגרילנדה עם נורות לד. אפשר כמון ללכת על נורות קיר מיוחדות ואפילו פרוז’קטור ממוקד עשוי לעשות את העבודה היטב.

עששית URBAN

עששיות מעוצבות שעושות את הגינה

לעששיות יש יופי מיוחד. יש להם את המראה העתיק והמיתולוגי של גוף תאורה וותיק לצד תחושה של חדשנות והדר. בהרבה מאוד גינות אנחנו מוצאים את אותן עששיות מעוצבות שבהחלט מצליחות לעשות את העבודה.

קיימים סוגים שונים ואפשרויות שונות של עששיות כאשר הדגש שלכם צריך להיות התאמה לאופי החלל, סוג הגינה שיצרתם לעצמכם, הצבעים של הפרחים, משטחי הדשא, ההצללה (פרגולה, גזיבו או כל אמצעי הצללה אחר שכל אחד מהם יוצר אווירה מסוימת) הסגנון שלו, (רטרו, וינטג’ או מודרני) עששיות מעוצבות עשויות לחדד מאוד נקודות שונות ברחבי הגינה ולהשלים את המראה שתכננתם ורציתם עבור הגינה.

מתייעצים עם המומחים

לעיתים אנחנו מתלהבים מגוף תאורה מסוים ורוכשים אותו. רק לאחר ההתקנה אנחנו מגלים שלא לכך התכוון המשורר. גוף התאורה לא נראה מרשים, או שהוא לא משתלב טוב ברקע, אולי הוא נבלע בכל מה שיש לכם בגינה וכלל אינו נראה, בקיצור, תוצאה לא מוצלחת.

כדי שזה לא יקרה, ההמלצה שלנו היא להיעזר באיש מקצוע מעצב תאורה. איש מקצוע שיש לו את הידע המקצועי, את היכולת לתכנן את התאורה ואת המקצועיות בכל מה שקשור לעיצוב תאורה. אז נכון שזה מייקר את העלויות ומעלה את המחיר של התאורה ואפילו במידה ניכרת, אך אם תזכרו את המשמעות של התאורה, את העוצמה של התאורה להשלמת העיצוב כול של הבית או הגינה, תבינו עד כמה אכן שווה להשקיע בעיצוב נכון של התאורה בחלל. העיצוב הסופי הוא מה שיעשה את התוצאות הרצויות ואת המראה המרשים ויעניק את הנגיעה החשובה ביותר בעיצוב כולו.

עששית מעוצבת לגינה

אז אם כבר השקעתם הרבה כסף בעיצוב הבית או החצר, אל תזלזלו בתאורה. כי זה מה שישלים וגם יהדיר את כל התמונה.

לסיכום, גם אם תלכו על השקעה יחסית קטנה בתאורת החוץ לגינה, זה ידגיש מאוד את כל ההשקעה הגדולה שהשקעתם בגינה, בחצר או בפרגולה. כל פריט שמרכיב את הגינה ואת העיצוב שלה הם יקרים מאוד יחסית לגופי התאורה.

כדאי להקדיש תקציב עבור גופי התאורה כי הם אלו שיעשו את הכול, ידגישו את האזורים שאתם רוצים להדגיש, יאירו את המקומות שחשוב לכם להאיר וייצרו מקום עם הרבה אווירה. המסיבה שתחגגו בחצר שכזו או אפילו כוס הקפה שתשתו מול השקיעה יהיו הרבה יותר מוצלחים הודות לבחירה הנכונה בתאורה הנכונה.

לקטלוג עששיות מעוצבות לרכישה באתר > 

שיתוף המאמר:

דילוג לתוכן