פטריית חימום לחצר

פטריית חימום לחצר

שיתוף המאמר:

אנחנו כאן בשבילכם.

פטריית חימום

כשיש בחצר פטריית חימום, היא לא תעמוד נטושה בחודשי החורף

קטלוג פטריות חימום >

חימום חיצוני הוא דרך מצוינת להאריך את הזמן שאתם יכולים לבלות בהנאה בחצר הבית שלכם, אפילו בחודשים קרים יותר. בין אם מדובר בפטיו, דק או מרפסת, הוספת תנור חימום חיצוני יכול להפוך את החצר או המרפסת שלכם למקום שימושי ונוח יותר. פטריות חימום לגינה הן דרך מלאת סטייל לשמור על חום בגינה או המרפסת שלנו במהלך החורף. תנורי חימום אלו מציעים חימום בצורה אסתטית ונעימה, מה שהופך אותם לבחירה פופולרית עבור בעלי בתים ועסקים כאחד.

פטריית חימום

אחד היתרונות העיקריים של פטריית חימום זה היכולת לחמם רדיוס של 360 מעלות. המשמעות היא שהחום מופץ באופן שווה סביב כל האזור, ומספק חום לכל מי שנמצא בחלל. פטריית חימום לא תופסת הרבה מקום אבל מחממת אזור נרחב ומשפיעות על האווירה הכללית בחצר או במרפסת.

רכישת פטריית חימום

כשאנחנו רוכשים פטריית חימום יש כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון. פטריות חימום מגיעות במגוון עיצובים – פטריות תלויות שיחממו אותכם מלמעלה, פטריות עומדות על רגל ואפילו פטריה בצורת פירמידה. פטריות חימום חשמליות יהיו עדינות יותר במראה לעומת פטריית חימום על גז שיש לה מראה יותר מאסיבי מפני שבלון הגז נמצא בבסיס הפטרייה.

פטריית חימום חשמלית

פטריית חימום זו עובדת על חשמל ומגיעה כפטריית חימום עומדת או כפטריית חימום תלויה. כשמדברים על פטריית חימום חשמלית עומדת  צריך לקחת בחשבון את כבל החשמל כאשר בוחרים היכן למקם אותה. כשבוחרים פטרייה חשמלית תלויה רצוי לבדוק שיש לנו היכן לתלות אותה. חשוב לבדוק שלפטריית החימום שלנו יש מנגנון בטיחות שמפסיק את פעולת החימום במידה והיא נופלת. מומלץ שלפטריית חימום שתרכשו תהיה יותר מדרגת חימום אחת ואפשרות בחירה לעוצמת החימום.

פטריית חימום גז 

פטריית חימום גז היא פתרון נהדר לחימום חיצוני במקומות שאין בהם חשמל או אם לא רוצים כבל, הייתרון הגדול של פטריית חימום זו היא העבודה שניתן להעמיד אותה בכל מקום ללא התחשבות בכבלים. חשוב לבחור פטריית גז של חברה גדולה שתוכל לתת שרות מכיוון שאנחנו מתעסקים באש וגז וחשוב שהפטרייה תעמוד בתקן.

שימוש ואחזקה פטריית חימום

בכל הנוגע להתקנה, פטריות חימום הן פשוטות מאד לשימוש. פטריית חימום תגיע עם  בסיס פשוט שניתן להניח על משטח שטוח, דגמים מסוימים עשויים לדרוש התקנה מקצועית, לכן הקפד לבדוק את הוראות היצרן לפני הרכישה וההפעלה. מבחינת תחזוקה, פטריות חימום הן תנורים שהתחזוקה שלהם מאד פשוטה. הן נועדו לעמוד בפני פגעי מזג האוויר וניתן להשאירם בחוץ במהלך חודשי החורף. עם זאת, אתה עדיין צריך לדאוג לניקיון פטריית החימום בכדאי שתעבוד בצורה תקינה. כדאי גם להקפיד לשמור על האזור מסביב למחמם נקי ומסודר. פטריות חימום הן תוספת מהנה ופונקציונלית לכל חצר או מרפסת. פטריות חימום מספקות חמימות וסגנון, מה שהופך אותם לבחירה מצוינת עבור בעלי בתים ועסקים המעוניינים לחמם את החלל החיצוני. עם מעט טיפול ותחזוקה, תנורי חימום אלו יכולים לספק חום לעונות רבות.

אמנם פטריות חימום הם דרך ייחודית ומסוגננת לשמור על חום במרפסת או בגינה במהלך החודשים הקרירים, אבל יש להם גם כמה חסרונות שצריך לזכור. פטריות חימום לא מתאימות לאזורים סוערים, מכיוון שהרוח עלולה לגרום להעברת החום או להפלת פטריית החימום. כמו כן אזור החימום שלהם מוגבל ולפעמים צריך יותר מאחת על מנת לחמם אזור גדול כמו בבתי קפה או מסעדות.

חימום חיצוני למרפסת יכול להיות דרך מצוינת להרחיב את השימוש בחלל החיצוני שלך לאורך כל השנה. זה מאפשר לך ליהנות מהמרפסת שלך גם בחודשים הקרים יותר ויכול להיות תוספת נהדרת למרפסת לגינה או לעסק.

שיתוף המאמר:

דילוג לתוכן