פינת מדורה בגינה 

פינת מדורה בגינה 

שיתוף המאמר:

אנחנו כאן בשבילכם.

מדורת גן TINO | מדורות גן| מדורות גן גז| שולחן אש | שולחנות אש

כל מי שגר בבית עם גינה יודע שבשביל שנשתמש בגינה שלנו בצורה המוצלחת ביותר צריך להשקיע מחשבה. עיצוב הגינה סביב פינת מדורה יכול להוסיף לחצר שלנו גם פונקציונליות וגם יופי. בין אם אתם רוצים ליצור מקום התכנסות נעים לצליית מרשמלו וחוויות עם הילדים או תפאורה רומנטית לארוחות ערב, פינת מדורה יכולה להפוך להיות המקום הכי מגניב בגינה שלכם.

קטלוג מדורות גן > 

אחד השיקולים הראשונים בעת תכנון גינה סביב בור מדורה הוא המיקום. תרצו לבחור מקום נגיש ובטוח, עם הרבה מקום ישיבה בכדי שכל בני המשפחה והאורחים יוכלו להנות ממדורת הגן שלכם שווה לחשוב על מיקום מרכזי בו ניתן לגשת בקלות מכל הצדדים. מתקן למדורת גן יכול להיות במגוון עיצובים וחומרים החל משולחן אש מעוצב ועד לפייר פיט מאולתר שחפרתם באדמה. הבחירה תלויה בעיצוב הגינה והסטייל האישי שלכם. באשר לגינה שמסביב, מומלץ לשתול צמחי מאכל ותבלינים שתוכלו להשתמש בהם לבישול או לכוס תה חם ליד המדורה. בנוסף לצמחים, מומלץ למקם מסביב למדורה כמה כיסאות נוחים או ספסלים אשר יאפשרו להתרווח ולהירגע ליד האש, הוספת שולחן או משטח אחר יכולה לספק מקום נוח לאוכל ומשקאות. מומלץ גם להוסיף תאורה, כגון שרשרת נורות או פנסים, כדי ליצור אווירה חמה ומסבירת פנים.

פייר פיט

פינות מדורה יכולות להיות מופעלות על ידי בלון גז שמתחבר למתקן המדורה וכך הדלקת המדורה יכולה להפוך לעניין פשוט מאד והרבה פחות עשן, או ע”י הדלקת בולי עץ ממש כמו במדורה אמיתית – גם פה הבחירה היא על פי העדפה אישית שלכם.

 

בטיחות

אל תשכחו את נושא הבטיחות בהתקנת פינת מדורה בחצר. יש לוודא שבור האש נמצא במרחק בטוח מכל המבנים או חומרים דליקים, ושהילדים יכולים להסתובב באזור בבטחה.

המפתח לעיצוב גינה סביב בור מדורה הוא ליצור חלל שהוא גם פונקציונלי וגם יפה. אם נבחר את המקום הנכון ונסדר אותו בצורה מזמינה נוכל ליצר מקום נעים ומושלם למפגשים עם חברים ובני משפחה. פינת מדורה יכולה להיות תוספת נהדרת לכל גינה ולספק חמימות וסגנון לחלל החיצוני שלך.

מדורת גן

 

שיתוף המאמר:

דילוג לתוכן