קמין חוץ

קמין חוץ

שיתוף המאמר:

אנחנו כאן בשבילכם.

לקטלוג קמינים > 

הקמין היינו פריט דקורטיבי שמשרה אווירה חמימה בבית. בעזרת הקמין ניתן לחמם את הבית בצורה נעימה ונוחה. תנור חימום ייחודי אשר מחמם את החלל ובניגוד לחימום עם מזגן הוא אינו גורם להרגשה של מחנק בבית. בדומה לקמין לבית ישנו גם קמין חוץ שאותו ניתן להתקין בחצרות ומרפסות. חימום זה מאד אפקטיבי גם לשטחי חוץ מפני שלא מדובר במוצר שפועל על בסיס של עקרון החלפת אוויר כמו המזגן. חימום בעזרת הקמין הוא ללא תרמוסטט וללא חיישנים כך שהוא הופך למוצלח במיוחד לצורך חימום חללים חיצוניים.

קמין חוץ

איך לבחור קמין חוץ

ישנם סוגים שונים של קמינים המתאימים לשטחי חוץ. הם נבדלים אלו מאלו בגודל של הקמין, צורת ההפעלה והשימוש בקמין – הפעלה חשמלית או לחילופין הפעלה באמצעות גז, צורת ההצתה של הקמין ובעיצוב. כשנבחר קמין לחצר או למרפסת נתחשב בגודל המרחב וכך נוכל לבחור את גודל הקמין המתאים לנו ודרך ההפעלה המתאימה לאופי שלנו. נוכל לומר כי הקמין של היום הוא אינו מסורבל כמו הקמינים בשנים עברו. בעבר היה צורך לעבוד קשה עד שהקמין היה מוכן לשימוש. היום בדיוק כמו בעבר, הקמין פועל על בסיס של עצים, יחד עם זאת הקמין של היום הוא כבר הרבה יותר מתקדם ובלחיצת כפתור ניתן להפעיל אותו. הקמין הוא מוצר פשוט וקל להפעלה וניתן להדלקה באופן מידי. חשוב לשים דגש על אופן ההפעלה של המוצר כדי להבטיח אכן צורת שימוש נוחה, קלה וזמינה.

קמין חוץ – עיצוב וחוויה

אנו מבלים הרבה בגינה ומחפשים את האלמנטים שישדרגו את השהות בחצר. קיים מגוון של מוצרים שיכולים לשדרג את הגינה ולהנעים את השהיה בחוץ. בנוסף לתפקיד המרכזי של חימום הסביבה הוא מספק תאורה קלה בגינה ואוירה. הקמין מגיע במגוון עיצובים אשר ישלימו את העיצוב של החצר.
אין כמו חצר או גינה שבמרכזה קמין עם מדורת אש בוערת. כולם ייהנו לשבת סביב הקמין ולבלות שעות איכות משפחתיות. כל אירוח או מסיבה יקבלו טוויסט אחר כשבמרכז האירוע יש אש בוערת.

קמין לחצר

 

השקיעו באיכות

חשוב לזכור, קמין זהו לא מוצר שקונים כל יום זוהי השקעה לטווח ארוך. אם לא תשקיעו במוצר איכותי אתם עלולים למצוא את עצמכם עם מוצר שלא תצליחו לתפעל. הדבר הנכון ביותר הוא פשוט לפנות אל איש מקצוע מומחה שיש לו את היכולת להתמודד עם המורכבות הכרוכה בהתקנת קמין. רק כך תוכלו ליהנות בסופו של דבר ממוצר מושלם שיספק את המענה המצופה ממנו.
קמין חוץ ישדרג את המראה של הגינה שלכם, יפיץ הרבה אור ויחמם את האוויר והאווירה.

שיתוף המאמר:

דילוג לתוכן