יצירת קשר

מי שמכיר אותנו יודע שחשוב לנו להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר. לכן זמני ההמתנה קצרים, האספקה מהירה והמוצרים הם מהטובים ביותר בשוק.

יצירת קשר

אנחנו אוהבים לתת שירות!

פנו אלינו בדרך שנוחה לכם!

גזית 11, פתח תקווה

שעות הפעילות: א'-ה' 08:00 - 17:00 ו' 08:00 - 13:00

info@fuegotable.co.il

נתקלתם בבעיה? צריכים עזרה - תיבת האימייל שלנו פתוחה בשבילכם!

רוצים שאנחנו נחזור אליכם?

השאירו פרטים ואחד מנציגנו ישוב אליכם בהקדם

שאלות ששואלים אותנו

שולחנות אש מספקים חמימות ואווירה נעימה, מה שהופך חללים חיצוניים לשימושיים בכל זמן בשנה. הם גם משמשים כמוקד למפגשים חברתיים ויוצרים אווירה נעימה.

שולחנות אש מתאימים ביותר לחללים חיצוניים שונים, כגון גינות, פטיו, סיפונים ואזורי חצר אחורית. כמו כן, שולחנות אש מתאימים גם למגורים וגם לשימוש מסחרי. הם יכולים לשפר את האווירה של מסעדות, בתי מלון, אתרי נופש ומקומות אירוח חיצוניים אחרים.

נראה ששני המונחים, “שולחן אש” ו”מדורת גן” או שולחן מדורה, משמשים לסירוגין כדי להתייחס לאותו מושג. בחירת המינוח עשויה להשתנות בהתאם להעדפות אישיות ולמוסכמות האזוריות. בסופו של דבר, נראה ששני המונחים מייצגים ביטויים שונים עבור אותו סוג של תכונה חיצונית.

שולחנות אש מתאימים לשימוש במגוון רחב של אקלים. באזורים קרים יותר, הם מציעים מרחב נעים ומזמין ליהנות בחוץ בחודשים קרירים יותר.

שולחנות אש יכולים להתאים למשפחות עם ילדים או חיות מחמד, בתנאי שננקטים אמצעי בטיחות נחוצים, כמו השגחה על ילדים מסביב למדורה ויצירת מרחק בטוח בין שולחן האש לאזורי המשחקים.

שולחנות אש מציעים מספר יתרונות על פני בורות אש מסורתיים, כולל להבה מבוקרת וניתנת לוויסות, נוחות שימוש, צדדיות בעיצוב, והיכולת לשמש כשולחנות פונקציונליים כאשר אינם בשימוש.

דילוג לתוכן